kupuj według kategorii

Ściereczki

baner

Rolka ścierki MicroRoll

195,00 zł

  • Doskonała ścierka MicroRoll z mikrowłókien do jednorazowego zastosowania
  • Nie pozostawia smug na stali nierdzewnej, szkle i powierzchniach błyszczących
  • Wyjątkowo wytrzymała na rozdzieranie
Ilość

1

Mikrowłókna

 

Mikrowłókna mają niezrównane właściwości dogłębnego czyszczenia i usuwają zabrudzenia skuteczniej od wszystkich innych materiałów.

Jedno przeciągnięcie ścierką z mikrowłókien usuwa zarówno zatłuszczenia, jak i odciski palców, nie rysując powierzchni i nie mocząc jej nadmiernie. Jak jest to możliwe? Ultra cienkie mikrowłókna dosłownie zeskrobują brud i pochłaniają go z powierzchni, pozostawiając jedynie niewielkie kropelki wody. Pozwalają oszczędzać czas i pieniądze, gdyż czyszczenie nie wymaga stosowania środków chemicznych, a jedynie czasem minimalnych ilości detergentów.

 

MicroRoll

 

MicroRoll to ścierka z nieskończonych mikrowłókien, stworzona na bazie opatentowanej technologii Freudenberga. Ścierka jednorazowego zastosowania, odwijana z rolki, dzięki czemu nie przenosi zanieczyszczeń. Nie ma potrzeby inwestowania w urządzenia piorące. Doskonała wartość za rozsądną cenę.

 

Higiena i bezpieczeństwo

 

MicroRoll pozwala utrzymać wysokie standardy higieny nie tyko ze względu na fakt, że jest produktem jednorazowego zastosowania. Mikrowłókna ścierki MicroRoll usuwają 99,9% bakterii, co zostało potwierdzone przez testy przeprowadzone przez niezależny instytut w Wielkiej Brytanii: Microsearch Laboratories.

 

Materiał

 

MicroRoll umożliwia czyszczenie jednoetapowe, zapewniając lepsze rezultaty w krótszym czasie. Jest to szczególnie ważne w przypadku delikatnych powierzchni, jak szkło czy lustra.

 

Zastosowanie

 

MicroRoll nadaje się do metody wiadrowej a także do ścierania rozpylonej wody/detergentu i może być stosowana do wszystkich powierzchni wodoodpornych, jak blaty biurek, szafek, barów, stołów itp. Ścierka nadaje się także do usuwania zanieczyszczeń w pomieszczeniach sanitarnych i do czyszczenia np. zlewów, toalet i płytek.

  • Doskonała ścierka MicroRoll z mikrowłókien do jednorazowego zastosowania
  • Nie pozostawia smug na stali nierdzewnej, szkle i powierzchniach błyszczących
  • Wyjątkowo wytrzymała na rozdzieranie
  • Rolka perforowana ze 110 ścierkami o wymiarach 25 x 35 cm
  • Gramatura: 60 g/m2
  • Format 25 x 35
149041

Zobacz także

16 inny produkt w tej samej kategorii: