kupuj według kategorii

Ściągaczki do okien elektryczne

baner

Windomatic Power SET myjka do szyb / okien

185,00 zł

MAXymalna moc ssąca.
Ściągaczka Windomatic Power posiada specjalny przycisk pozwalający na zwiększenie mocy o 50%, umożliwiając jeszcze skuteczniejsze czyszczenie okien i innych powierzchni.

Ilość

1

MAXymalna moc ssąca
Ściągaczka Windomatic Power posiada specjalny przycisk pozwalający na zwiększenie mocy o 50%, umożliwiając jeszcze skuteczniejsze czyszczenie okien i innych powierzchni.

Ruchoma głowica
Twoje problemy z myciem okien rozwiązane! Wystarczy jedno łatwe i szybkie pociągnięcie, aby wszystkie okna w Twoim domu błyszczały bez śladu smug. Spływające krople wody na parapetach i podłodze są już przeszłością.
Ruchoma głowica zapewnia idealne dotarcie ściągaczki do czyszczonych powierzchni. Elastyczna głowica ściągaczki do okien zapewnia ponadto precyzyjne dotarcie do rogów i krawędzi już przy pierwszym zasysaniu.

Jeszcze łatwiejsze mycie
Dodatkowa myjka z ruchomą głowicą oraz spryskiwaczem dostępna w zestawie Windomatic Power SET posiada wymienny wkład wielokrotnego użycia, który można prać w pralce.

Czyści w pionie i w poziomie
Windomatic Power Set to świetny pomocnik w myciu okien. Sprawdzi się także idealnie do czyszczenia innych gładkich powierzchni takich jak: lustra, szklane blaty lub płytki. W mgnieniu oka myjka usuwa smugi wody z czyszczonych powierzchni.

Łatwy do utrzymania w czystości
Zbiornik ze zgromadzonym płynem usunąć można bez wysiłku, naciskając na odpowiedni przycisk. Pojemniki można zmyć w zmywarce lub pod bieżącą wodą. Myjka do okien Windomatic będzie znów gotowa do użycia po włożeniu zbiornika i naładowaniu go.

Dane techniczne
W zestawie znajduję się myjka ze spryskiwaczem i pojemnikiem na płyn.
Czas pracy urządzenia to aż 40 minut w trybie podstawowym.
Bateria litowo-jonowa.
Waga: 640g.

155723

Zobacz także

2 inny produkt w tej samej kategorii: