kupuj według kategorii

Mopy płaskie Vileda

baner

copy of Mop Spray & Clean ze spryskiwaczem

74,00 zł

Mop Spray & Clean BOX to idealne rozwiązanie do sprzątania nawet dużych powierzchni - szybko i bez wysiłku! Mop wyposażony jest w dwustronną nakładką z mikrofibry oraz obrotową głowicę 180°, które umożliwiają czyszczenie 2 razy większej powierzchni niż standardowy mop ze sprayem.

Ilość

1

Wyposażony w obrotową głowicę
Głowica 180° umożliwia szybkie odwrócenie nakładki mopa Spray and Clean podczas czyszczenia podłogi. Dzięki temu nie musisz przerywać sprzątania, by wypłukać wkład, jak w przypadku mopów z jednostronną nakładką.

Wygodny spryskiwacz
Mechanizm sprayu umieszczony w drążku o długości ok. 122 cm pozwala na równomierne rozprowadzenie płynu na czyszczonej podłodze.

Wyjątkowo skuteczny wkład
Nakładka z mikrofibry mopa Spray & Clean zapewnia skuteczne czyszczenie bez smug i zarysowań, a czerwone włókna wkładu doskonale usuną uporczywe zabrudzenia. Ponadto nakładkę można prać wielokrotnie w pralce w temperaturze do 60°. Funkcjonalny uchwyt ułatwi zdjęcie wkładu z mopa bez konieczności brudzenia rąk.

Do każdego rodzaju podłóg
Mop doskonale sprawdza się na każdym rodzaju podłóg. Trapezoidalny kształt nakładki zapewnia dotarcie do trudnodostępnych miejsc oraz narożników i kątów. Wielkość nakładki to ok. 40 x 15 cm.

Łatwe uzupełnianie płynu
Mop Spray & Clean wyposażony został w wygodny i ergonomiczny pojemnik o wielkości 750 ml, dzięki czemu można zmywać większą część podłóg bez konieczności przerywania sprzątania.

Wymiary
Wymiary:
Długość drążka: ok. 122 cm
Wymiary nakładki: ok. 40 x 15 cm
Pojemność pojemnika na wodę: 750 ml

Czyszczenie i konserwacja:
Po użyciu mopa napełnij zbiornik czystą wodą
Opróżnij zbiornik za pomocą spryskiwacza.

166144

Zobacz także

11 inny produkt w tej samej kategorii: