kupuj według kategorii

Akcesoria

baner

Akcesoria

Niezależnie od tego, czy posiadasz duże gospodarstwo domowe, czy tylko małe mieszkanie, poniższe akcesoria od firmy Vileda warto dodać do jego wyposażenia. Jak wiele innych produktów tej marki, te również cechują się wieloma praktycznymi rozwiązaniami, prostym, acz estetycznym designem i dużą funkcjonalnością.

Do prasowania

Chociaż z obowiązkami domowymi mamy raczej niezbyt przyjazne skojarzenia i często życzymy sobie, żeby ktoś wykonał je za nas, to każdy z nas potrafi wskazać przynajmniej jeden z nich, który w głębi duszy całkiem lubi wykonywać. Jedni nie znoszą zmywania, ale chętnie robią pranie, inni bez protestów ścierają kurze, ale nie cierpią mycia okien. Dla niektórych z nas z kolei prasowanie sterty ubrań podczas oglądania filmu lub serialu jest świetnym sposobem na połączenie relaksu z produktywnym spędzeniem czasu. Z myślą o tych oraz innych naszych Klientach przygotowaliśmy akcesoria marki Vileda, które ułatwią to zadanie.

W tej kategorii znajdziesz deski do prasowania o regulowanej wysokości oraz różnorodne pokrowce na deski z wydzielonym, metalizowanym miejscem, specjalnie przeznaczonym na odłożenie żelazka. Warto mieć je w swoim domu!

Aktywne filtry