kupuj według kategorii

Miotły, szczotki, szufelki

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

baner

Miotły, szczotki, szufelki Vileda Professional - sklep online

Miotły, szczotki, szufelki

Postaw na akcesoria do sprzątania od Vileda Professional i obserwuj, jak porządki zajmują coraz mniej czasu i wysiłku. Sprzęt do profesjonalnego użytku, który znajdziesz w tej kategorii, nadaje się do różnych prac sprzątających.

Rodzaje produktów

W naszym asortymencie dostępne są wymienne szczotki do mioteł w wersji Standard, Superior lub Eco. Różnica między nimi wynika z materiałów zastosowanych do wykonania włosia. W przypadku produktów Eco wykorzystano materiały przetworzone; te z linii Superior stworzone są zaś z polipropylenu. Co ważne, kompatybilny drążek do miotły nie jest do nich załączany – można dokupić go w odpowiedniej kategorii. W ofercie posiadamy również szczotki do szorowania, które należy przymocować od drążka, jak i akcesoria z rączką.

Innym rodzajem produktu, w który można się zaopatrzyć w naszym sklepie internetowym, są gumowe ściągaczki do wody, ułatwiające mycie takich miejsc, jak baseny, kabiny prysznicowe czy też kuchnie. Asortyment oferuje również zamykane szufelki na drążku, dzięki którym zamiatanie podłóg stanie się czynnością o wiele bardziej efektywną.

Aktywne filtry