kupuj według kategorii

Kije

baner

Kije do mopa, szczotki, aluminiowe, teleskopowe Vileda Professional - sklep online

Kije

W tej kategorii znaleźć można wymienne akcesoria do sprzątania, bez których trudno wyobrazić sobie czyste podłogi i posadzki. Aluminiowe kije do mopów i szczotek Vileda Professional dostępne są w wielu odsłonach i pasują do różnych akcesoriów tej marki, w które również zaopatrzysz się w naszym sklepie internetowym. Oferowane tu drążki pasują do takich systemów jak UltraSpeed, CombiSpeed, Swep Classic, Swep Duo, Dustmops i innych. Przed zakupem sprawdź więc koniecznie, czy dany model będzie kompatybilny ze sprzętem, który już posiadasz lub z pomocą naszego asortymentu stwórz zupełnie nowy zestaw.

By pracowało się wygodniej

Marka zadbała też o jak największą wygodę z użytkowania produktów. Kije do szczotek i mopów posiadają więc takie udogodnienia, jak antypoślizgowy uchwyt, możliwość zawieszenia ich na ścianie czy też specjalne klipsy do kolorystycznego kodowania. W ofercie dostępne są również modele teleskopowe.

Chcesz uczynić sprzątanie jeszcze efektywniejszym? Rozwiązanie jest jedno - postaw na akcesoria od marki Vileda Professional. Gwarantujemy, że Twoje podłogi będą lśnić!

Aktywne filtry