kupuj według kategorii

Roboty elektryczne

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

baner

Roboty elektryczne

Nowoczesne technologie mogą ułatwić sprzątanie i ograniczyć nasz wysiłek. Wiemy o tym, dlatego w ofercie sklepu Vileda znajdziesz nowoczesne roboty elektryczne, które pomogą zadbać ci o idealną czystość w twoim mieszkaniu. Łatwe w obsłudze i funkcjonalne dostępne są w bardzo dobrej cenie.

Aktywne filtry

 • Robot sprzątający VR 302

  0,00 zł

  Robot sprzątający Viledy to cichy, łatwy w obsłudze, automatyczny odkurzacz, przeznaczony do różnych powierzchni, w tym także do dywanów czy wykładzin dywanowych.

 • Szczotka elektryczna Quick & Clean

  0,00 zł

  Szczotka elektryczna Quick & Clean to produkt nowej generacji przypominający kultowy odkurzacz Kaśka, który ułatwi codzienne, szybkie sprzątanie.

  Szczotka akumulatorowa Vileda Quick & Clean została wyposażona w system dwóch, elastycznych rolek, które podczas szybkiego przesuwania się po podłodze, sprawnie i skutecznie zbierają brud. Quick & Clean zbiera również kurz, a także włosy i zwierzęcą sierść.

 • Virobi Slim robomop

  128,50 zł

  ROBOMOP - Twój Mały "WIELKI" pomocnik w sprzątaniu

  Ulepszona wersja dobrze znanego i pomocnego urządzenia  Virobi - teraz w odchudzonej wersji Slim. Urządzenie o wysokości zaledwie 4,5 cm dotrze w najgłębsze zakamarki Twojego mieszkania. Minimalna wysokość robota pozwala na dotarcie pod sofy, kanapy, łóżka oraz inne meble.

 • Wkłady do mopa Virobi

  18,20 zł

  Wymienne wkłady do automatycznego mopa Virobi

  • jednorazowe nakładki czyszczące do robomopa Virobi
  • użyte wraz z mopem Virobi pomagają w codziennych porządkach, utrzymując podłogę w czystości bez kurzu i brudu