kupuj według kategorii

Suszarki ogrodowe

baner

Suszarki ogrodowe na pranie marki Vileda - sklep online

Suszarki ogrodowe

Dodatkowa przestrzeń na zewnątrz może być wykorzystana w wielu różnych celach, nie tylko wypoczynkowych. Posiadanie przestronnego ogrodu wprowadza do naszego życia wiele dogodności. Jeśli mamy taką możliwość, skorzystajmy z zalet, jakie ma wywieszanie prania na świeżym powietrzu i wybierzmy suszarki ogrodowe od marki Vileda. To idealne rozwiązanie szczególnie na miesiące wiosenne i letnie, kiedy wysoka temperatura znacznie przyśpiesza czas, w którym wysycha pranie.

Charakterystyka

Akcesoria marki Vileda są bardzo stabilne. Posiadają cztery ramiona, które pomieszczą nawet do kilku prań równocześnie. Dzięki nim nie musimy zagracać domu stojącymi suszarkami; otrzymamy też odpowiednio dużo miejsca do wywieszania tekstyliów domowych o dużych rozmiarach – koców, narzut lub kompletów pościeli.

Dodatkowymi zaletami są też: opcja regulowania wysokości, dodatkowa osłonka, która chroni wywieszone ubrania przed mocnymi promieniami słonecznymi i innymi warunkami atmosferycznym, a także łatwy mechanizm składania na czas, kiedy sprzęt jest nieużywany.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to czego szukasz