kupuj według kategorii

Suszarki na pranie

Filtruj według

Waga

Waga

 • 0kg - 30kg

baner

Suszarki na pranie Vileda - sklep internetowy - Warszawa

Suszarki na pranie

Szybkie suszenie ubrań wymaga odpowiednich rozwiązań. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz nowoczesne i praktyczne suszarki na pranie, dzięki którym twoje ubrania szybko wyschną bez zbędnych zagnieceń. Duży wybór modeli i wymiarów to gwarancja, że znajdziesz coś dla siebie.

Aktywne filtry

 • Suszarka do bielizny Express

  23,99 zł

  Suszarka kaloryferowa Express pozwala wykorzystać wolną przestrzeń w każdym pomieszczeniu w naszym domu.

  Wystarczy założyć ją na kaloryfer w salonie lub innym pokoju, można również rozłożyć ją w oparciu o balkon lub parapet okienny. Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru, umożliwia rozwieszenie wielu ubrań.

 • Suszarka do prania Aluminium 100

  151,00 zł

  Suszarka do prania Aluminium 100 to wyjątkowo lekka suszarka na kólkach, przeznaczona do rozłożenia codziennego prania zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz.
  Dzięki aluminiowym linkom jest odporna na rdzę i trudne warunki atmosferyczne.

  Suszarka Aluminium 100 wyposażona jest w grubsze linki zapobiegające gnieceniu ubrań, a także dodatkowy wieszak na drobną bieliznę przyśpieszającym suszenie.

 • Suszarka do prania Surprise

  150,00 zł

  Suszarka do prania Surprise z rozsuwanymi ramionami stworzona została z myślą o elastycznym rozmieszczeniu dużej ilości prania.

  Dzięki dwóm nachodzącym na siebie, niezależnym stelażom, umożliwia dowolne, stabilne rozmieszczenie prania. Wyposażona jest również w grubsze linki ułatwiające suszenie prania i zapobiegające zagnieceniom.

  Nogi x-leg suszarki do prania zakończone zostały dodatkowo obudowanym kółkom, umożliwiającym łatwe przemieszczanie suszarki.

 • Suszarka do prania Universal

  89,00 zł

  Suszarka do prania Universal to uniwersalna suszarka dla codziennego prania. Dzięki odporności na działanie warunków atmosferycznych może być rozłożona zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak również na balkonach, ogródkach etc.

  Jej nogi w stylu x-leg zostały wyposażone w dodatkowo obudowane kółka, dzięki czemu suszarka Universal może być łatwo przemieszczana bez zarysowań powierzchni.

 • Suszarka do ubrań Doble

  169,99 zł

  Suszarka do ubrań Doble stworzona została z myślą o codziennym, dużym praniu. Wyposażona została w rozsuwane ramiona w postaci dwóch niezależnych, nachodzących na siebie stelaży.

  Dzięki swojej unikalnej konstrukcji i grubszym linkom, zapobiega zagnieceniom, ułatwiając suszenie i prasowanie.

  Jej nogi w stylu x-leg zakończone są kółkami, dzięki czemu suszarka Doble jest mobilna i łatwa do przenoszenia.

 • Suszarka do ubrań Premium 2 w 1

  140,00 zł

  Vileda Premium 2 w 1 to praktyczne rozwiązanie na każde pranie.

  Bardzo stabilna rozkładana suszarka Premium 2 w 1 od Viledy o podwójnym zastosowaniu. 18 metrów powierzchni suszenia umożliwia powieszenie do dwóch pełnych prań, a zdejmowane skrzydło boczne pozwala na suszenie mniejszego codziennego prania.

 • Suszarka na pranie Infinity

  179,99 zł

  Vileda - Suszarki dobrze pomyślane!

  Dużo prania czy też duże pranie nie stanowią już problemu. Vileda oferuje rozsuwaną suszarkę, dzięki której problem suszenia prania dużych gabarytów został rozwiązany.

 • Suszarka na pranie King

  114,99 zł

  Vileda King to praktyczne rozwiązanie na każde pranie.

  Ekstra stabilna rozkładana suszarka. 20 metrów powierzchni suszenia daje możliwość zamieszczenia na niej do dwóch pełnych prań.