kupuj według kategorii

Mopy ze spryskiwaczem

Filtruj według

Waga

Waga

  • 0kg - 5kg

baner

Mopy ze spryskiwaczem Vileda - sklep online

Mopy ze spryskiwaczem

Jak nie męczyć się przy myciu podłóg? Rozwiązanie jest bardzo proste - ścierkę do podłogi zamień na mop, a wiadro z wodą na wmontowany w niego spryskiwacz. To rozwiązanie to przede wszystkim duża oszczędność - czasu, wody oraz Twoich sił.


Nasz asortyment

Mopy ze spryskiwaczem dostępne w naszym asortymencie posiadają nakładkę prostokątną, jak i trapezoidalną, z którą łatwiej jest wyczyścić trudno dostępne miejsca. W przypadku modelu Ultramax 1-2 Spray płyn myjący należy wlać do drążka. Po naciśnięciu przycisku nad nakładką wytworzy się mgiełka, która ją zwilży. Niekonieczne jest tu moczenie nakładki we wiadrze z wodą i mozolne odciskanie płynu - ten model ułatwia szybkie i sprawne umycie małych, ale też większych powierzchni.

Z kolei model Spray&Clean idealnie nada się do czyszczenia nawet bardzo dużych powierzchni. W jego przypadku również należy wlać płyn do drążka, lecz ten produkt posiada dodatkowo duży zbiornik na wodę z płynem (pojemność 750 ml), który umożliwia umycie dużych przestrzeni bez konieczności wymieniania wody w międzyczasie. Mechanizm działania jest tu bardzo podobny. Sprzątanie usprawni też obrotowa głowica, dzięki której zamiast wyrzucania zabrudzonej nakładki będzie można obrócić ją na drugą stronę i kontynuować pracę.

Aktywne filtry