kupuj według kategorii

Mopy obrotowe Vileda

baner

Mopy obrotowe Vileda - sklep online - Warszawa

Mopy obrotowe Vileda

Niezwykle trwałe i funkcjonalne sprzęty, z którymi sprzątanie przestaje być koszmarem. Jeśli cenisz sobie komfort, a przy tym precyzję czyszczenia, wybierz mopy obrotowe Vileda. Dzięki nim dotrzesz do wszystkich trudno dostępnych zakamarków, usuwając zanieczyszczenia i nie pozostawiając żadnych smug. Dobranie odpowiednich włókien czyszczących pozwoli Ci zapomnieć o detergentach.

Czyste sprzątanie

Sprzątanie bez brudzenia rąk? To nie żart, z płaskimi mopami od Viledy sprzątanie jest tak proste, szybkie i praktyczne, że nawet nie zmoczysz sobie rąk. Ruchoma główka pozwoli Ci posprzątać w narożnikach oraz wygodnie manewrować sprzętem. W odsączaniu wyręczy Cię niezwykle skuteczny system obrotowy. Dzięki ergonomicznej budowie wiaderka, z łatwością je napełnisz, przeniesiesz i opróżnisz. Maksimum skuteczności przy minimalnym wysiłku od.

Aktywne filtry

 • Mop obrotowy Easy Wring&Clean TURBO

  103,00 zł 105,00 zł

  Skuteczne czyszczenie podłóg bez wysiłku! Zestaw Vileda Turbo został dopracowany w najmniejszym szczególe, aby codzienne zmywanie podłogi było jak najmniej uciążliwe. Ergonomiczny kształt wiaderka sprawia, ze jego przenoszenie, napełnianie i opróżnianie jest maksymalnie wygodne.

 • Mop Ultramat Turbo

  123,99 zł

  Mop obrotowy Ultramat TURBO: Łatwe sprzątanie, bezdotykowe odsączanie! Sprzątanie mopem Ultramat Turbo nie wymaga wysiłku oraz brudzenia i moczenia rąk.

 • Mop ULTRAMAT TURBO XL

  135,00 zł 155,00 zł

  20% szersza nakładka czyszcząca. Dużo szybsze sprzątanie. Mop płaski w wersji XL wyposażony jest w nakładkę czyszczącą o szerokości 42 cm. Dzięki niej jeszcze szybciej pozmywasz każdą podłogę.